Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden jel arra mutat, hogy...

ElinorJ kérdése:

Minden jel arra mutat, hogy álterhes vagyok. Fizikálisan pontosan úgy nézek ki. Van valaki aki átélte már ezt a jelenséget, vagy jelenleg ebben a fura helyzetben van? Találtak valami tudományos megoldást?

Figyelt kérdés
mint amikor már 3 alkalommal babát vártam. (Ők már gyakorlatilag felnőttek) Minden lehetséges kivizsgáláson túl vagyok. A hasamban azonban még a CT sem látott az ég világon semmit.8 hónapja határozottan növekszik, s súlyosodik a hasam. Jelenleg kb.15-18 kg a súlya. Az alakom amúgy megfelel az általában normálisnak, amikor is 52 körül szoktam lenni max. Makk egészséges vagyok, ezért merült fel a fenti gondolat végsőként a fejemben.

2016. febr. 25. 23:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!