Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggel nagyon erős hasi...

Reggel nagyon erős hasi fájdalomra ébredtem, mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Annyira erős fájdalom volt, hogy megmozdulni sem tudtam. Nagy nehezen vergődtem hanyattfekvésbe, akkor enyhült egy picit, aztán visszaaludtam pár órára, és mire felébredtem, nem fájt már annyira. Közvetlenül a bordaívem alatt "görcsölt", mintha a májam fájt volna, egészen a csípőmbe sugárzott, és a derekamba, mindez a jobb oldalamon. Most is fáj, de nagyon enyhén, és kicsit hányingerem van, pár perce ettem először ma. A bordámat ha picit megnyomom, fáj. A vakbelemet már 6 éve kivették. Mi lehet ez? Amúgy más értelemben nem vagyok rosszul, de aggaszt a fájdalom. Nem tudom, hova tudok orvoshoz menni, ha nagy a baj.

2020. ápr. 3. 20:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Egészségügyis családtag szerint (volt ápoló) csak "beszorulhatott a levegő", de ez ilyen görcsös fájdalom volt, amitől nem tudtam mozogni sem. Eléggé megijedtem.
2020. ápr. 3. 20:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy az orvost is fellehet hivni ha baj van? Nem kell rögtön arra gondolni hogy jajj most nem tudok elmenni, kérj tanácsot telefonon, aztán az orvos majd mondja ha menned kell valahova
2020. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor felhívom reggel. Azt sem tudom, hogy van most a rendelési ideje.
2020. ápr. 3. 20:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha meg most lenne valami éjjel, akkor a helyi ügyeletet hívom fel.
2020. ápr. 3. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Epeköved/epegörcsöd lehet. Keserű a szád íze? Ettél valami zsírosat, vagy nehezet az elmúlt 1-2 napban?
2020. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nekem nagyon epének tűnik. Szerintem az epéd görcsöl az brutális tud lenni. Nem ettél valamit mostanában, ami nagyon zsíros fűszeres nehéz vagy alkohol ? Javaslom az epekímélő diétát a napokban sok folyadék. Ha pedig nem javul orvos, mert ez sajnos epekő is lehet.
2020. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is epegörcs, No-Spa átmenetileg használhat, de ha gyakran előfordul, műtét is lehet a vége.
2020. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tegnap brassóit ettem, késő este meg egy kis gabonapelyhet. A brassói eléggé csicsogott a zsírban, még gondoltam is, hogy majd hasmenésem lesz tőle (nem lett). Most kicsit a jobb petefészkemnél szurkál, de menstruálok is még, bár már nagyon a végefelé vagyok.
2020. ápr. 3. 20:39
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem keserű a szám, de tegnap és tegnapelőtt is evés közben éreztem keserű ízt. Még csokipudingevés közben is
2020. ápr. 3. 20:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Raphacol nevű granulátumot javaslom, ~2.000 Ft, elég 1 évre, nagyon finom íze van és nem számít gyógyszernek.
2020. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!