Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy 2 hétig ki...

Miért van az hogy 2 hétig ki birom azt hogy ne igyál kávét, aztán jön egy bekkatanás vagy csak megkívánom és addig nem nyugszok ameddig nem csinálok magamnak?

Figyelt kérdés

Valami problémám lehet?

Minden hónapban ez játszódik le. De nem a rendes főzött kávénál, mert azt nem szeretem, hanem az ilyen 2 az 1-ben 3 az 1-ben kávéporokra gondolok. Már tényleg szeretnék róla leszokni, és volt is már amikor 1 hónapig bírtam, de amikor anya főzött rendeset mindig kísértésbe estem. Félek hogy emiatt a szervezetem kifog készülni, vagy gyomorfekélyem lesz.

20/l


2020. ápr. 3. 21:27
 1/3 A kérdező kommentje:

*igyak

Illetve az lemaradt hogy attól félek hogyha így 2 hétig bírom kávé nélkül aztán megint iszom akkor kórházba kerülök.

2020. ápr. 3. 21:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan mi bajod lenne tőle? Én 1 napot nem bírok ki erős főzött kávé nélkül, így vannak még rajtam kìvül rengetegen. Inkább valami fóbia ez, hogy félsz a gyomorfekélytől.
2020. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Napi 1 kávétól semmi bajod nem lesz. Miért kéne ellenállni. Havi 1-2 nek meg semmi jelentősége. Napi 2nél többet ne igyál. Ennyi
2020. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!