Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két hétig esténként fél szem...

Két hétig esténként fél szem stilnox mennyire vészes?

Figyelt kérdés

Ebben a két hétben sok dolgot kell elintéznem munkával kapcsolatosan, és ehhez nélkülözhetetlen a legalább 8 óra alvás. Sajnos ha csakúgy simán lefekszem, ilyenkor túlságosan pörög az agyam, és van, hogy csak 1-2 óra elteltével alszom el, 6 óra alvás után pedig nem vagyok hatékony egyáltalán.


Egy hete elkezdtem, hogy fél stilnoxot beveszek, és 10 percen belül elalszom, és végigalszom az éjszakát. Ezt még további egy hétig kellene csinálnom, utána egy ideig lazább lesz az életvitelem, tehát tovább fogok majd tudni aludni (nem lesz gond, ha később alszom el).


Okozhat ez valami nagyobb problémát, vagy ennyi belefér?



2020. jan. 30. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Stilnox? Mi ez? Altató, nyugtató? Droggal tömöd magad, mert nem tudsz lazítai, és azt várod, hogy dícsérjelek meg? Természetes, hogy nem jó. Van olyan nyugtató, amihez 2 hét után símán hozzá lehet szokni. És máris függő lettél.
2020. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Altató.

De inkább várnám olyannak a válaszát, aki tudja mi az a Stilnox:D

2020. jan. 30. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
A Stilnox tudtommal vényköteles, egy konzultáció a háziorvossal az altató használatával kapcsolatban erősen ajánlott. Rászokni könnyű, leszokni már nehezebb, ezt jó ha szem előtt tartod.
2020. jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Anyám két éve szedi folyamatosan az esti fél szemet. Semmi baja tőle.
2020. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Én is szedtem fél szemmel, de 5 óránál többet nem tudtam aludni. Azonnal váltottam.
2020. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
#4,#5, vagyis szerintetek hatástalan, vagy gyenge, akkor hajrá.
2020. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-esnek....próbálja meg majd elhagyni, lesz baja.
2020. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
#5, fél szemmel, féllábon állva, félkézzel? Csodálkozol, hogy csak 4-5 órát tudtál aludni?
2020. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!