Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy gondolom aranyerem van,...

Úgy gondolom aranyerem van, elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

3 éve volt, hogy egy másik probléma miatt ezt is megnézték, de minden rendben volt. Akkor kellett egy teljes vastagbéltükrözés és ott is minden rendben volt.

Most sincs semmi panaszom.

Viszont megnéztem magamat ott lent tükör és felé gugoltam, na és ott amikor már széthúztam és be lehetett látni ilyen pirosas dolog volt, tuti hogy aranyér, csak ez valami belső vagy kezdetleges ami kivülről nem látszik.



2020. ápr. 5. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy sima aranyérrel nem kell orvoshoz menni. Van rá patikában kapható vény nélküli készítmény, azt kell használni. De ha nincs nehéz székelésed, szorulásod és a dudor nincs kívül a fenekeden, nem fáj, nem vérzik, akkor az nem aranyér. Ha pedig vannak ilyen jellegű dolgaid, akkor meg vegyél rá a patikában kúpot vagy krémet és táplálkozz rostban gazdagon és igyál sok folyadékot!
2020. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet vénynélkül kapni rá semmit akkor nem bemész hanem felhivod az orvost és ő majd ír ki valamit
2020. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!