Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Egyszerűen az istennek sem tudom úgy megborotválni a bikini vonalam és az intim részt, hogy ne pattognék ki. Régebben is voltak ezzel problémáim, de mostanában valahogy nagyon elfajultak a dolgok.

Minden egyes borotválkozáskor új, 4 pengés borotvát használok, a forgalomban lévő legdrágább borotvahabot. Előtte radírozok, 6-8 percig puhítom a bőrt meleg vízben. A zuhany alatt, tükör segítségével próbálkozok. Ennek ellenére már rögtön a megborotválkozás után undorító, nagy, piros pöttyök vannak az egész szeméremdombomon. Nagyon gyakran benő a szőr is, sőt, még néha sárga pattanások is előjönnek.

Egyszer próbáltam a kozmetikusnál a gyantát, nagyon szép volt a végeredmény, de olyan fájdalmakat éltem át, hogy soha többé nem vállalnám be.


Valaki, aki hasonló problémákkal küzd, kérem, adjon már tanácsot!



2020. ápr. 9. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig a következő alkalmakkor már nem fáj annyira a gyanta, mint először! És ezt tapasztalatból mondom. Szerintem érdemes lenne átállnod arra, amikor már dolgozni fognak a kozmetikusok. Nekem kb. az első 5 alkalommal alatt egyre inkább csökkent a fájdalom, aztán beállt egy teljesen elviselhető szintre.
2020. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En egy magyarazatot latok. A noi borotvakat ugy egy eve se, az osszes markat vastagabb gumicsikkal gyartjak. Azelott se kaszaboltam ossze magam, de azota nem lesz tukorsima sehol. Barmilyen markat veszel, mas orszagokban is, valami idiota uj szabvany lehet, biztonsagnak gondoljak, es kukaba valo mind.

Olyan boldogan borotvaltam eddig. Most ferfiborotvat fontgatok, ami aztan vagni is tud.

2020. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Naturiti gyantaszalont próbáld ki a vírus után...nekem segített a borotva utáni rossz bőrömet megszépíteniük a profi gyantájukkal,technikájukkal es termékeikkel.
2020. ápr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak általánosságban tudok véleményt mondani arról amiről én is csak olvastam. A túl sok pengés reluxás típusú borotvák állítólag könnyen okoznak szőrbenövést és irritációt főleg a modern típusok mert kihúzzák a szőrszálat és nagyon tövön vágják. Én a helyedben egyszerűbb, borotvával próbálkoznék először pl kevesebb pengéssel és gumicsík nélkülivel. Illetve ultra sensitive borotvahabbal amiben még parfüm sincs. pl dmben is van ilyen és nem mindig a legdrágább a legjobb. Krémmánián tudsz nézni allergéneket és véleményeket is róluk. Borotvák közül elég sokan írnak jókat a Venus-okról is pedig azok 3 pengések. Én ennyit tudtam mondani.
2021. ápr. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!