Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az arcomon?

Rocko9 kérdése:

Mi lehet az arcomon?

Figyelt kérdés
Ma reggelre ugy ebredtem hogy pici piros pottyok lettek az arcomon bal oldalt is es jobb oldalt is. Kicsiz mintha viszketne de nem nagyon szoval nem kapkodok folytom oda mert hogy viszket. Valyon mitől lehet? Nem volt nekem még ilyen.Allergia? Vagy csak valami mastol? Rolam azt kell tudni hogy 20 eves lany vagyok. Allergias 2 gyogyszerre vagyok es a parlagfure. Elvileg semmi masra nem. Nem vettem be olyan gyogyszert es nem is erintkeztem parlagfuvel. Annyi nemtudlm ez mennyire fugg ossze a dologgal hogy kezd kijonni a bolcsesseg fogam es neha faj. Es menstruacio elott allok. De hangsulyozom nem volt meg ilyen az arcomon. Sok pici piros potty ujjal is tapinthato erezheto kicsit. Amit meg szerettem volna elmondani hogy hasznaltam ma egyszer kezfertotlenitot de maskor is szoktam ugy hogy nem hiszem hogy attol lenne meg akkor a kezem is kiutott volna. Ha esetleg van valakinek valami otlete hogy mi lehet ez sziveden meghallgatom es esetleg tanacs hogy mivel tunthetettnem el. Orvoshoz nem szeretnek meg fordulni mert lehet hpgy semmi komoly hiszen mar reggel ota ilyen es mar azota el telt jo par ora.
2020. ápr. 9. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is csak a parlagfűre vagyok allergiás, nekem az ajkaim, arcom, és a szemeim szoktak feldagadni még szezonon kívül is, amíg nem derült ki hogy mire vagyok allergiás. Ha minden nap szedem a gyógyszert, szezonon kívül is, akkor nincs gond.

[link]

2020. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De sose volt semmi ilyen kiutesem. Azert nem ertem mitol lehet
2020. ápr. 9. 14:39
 3/4 anonim válasza:
Ha gyulladásod van attól lehet kiütésed, akármilyen gyulladás, úgyhogy a fogadtól is.
2020. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy a fogamtol van. Nemtudom. Reggel ota ott van az arcomon. De tovabb nem mentek a pottyok csak az arcomon van.
2020. ápr. 9. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!