Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez az érzés miért lehetett,...

Ez az érzés miért lehetett, normális?

Figyelt kérdés
vidéki vagyok, és Pesten először metróhoz indultam lefelé, nem tudom melyik megálló volt, de egy nagyon hosszú mozgólépcső vezetett a föld alá. ahogy elindultunk egyre mélyebbre, egyszercsak rámjöt egy olyan érzés hogy én mindjárt előreborulok, esek dőlök elfelé, és egyre erősödött. konkrétan meg kellett kapaszkodnom és rádőlni a korlátra szélen mint egy full részegnek, szép hatást kelthettem, mindegy, nem volt ott ismerős :D nem vagyok olyan paraszt hogy "szédüljek a betonon" jártam már előtte mozgólépcsőn nyilván, de ez nagyon meglepett hogy mi volt. belső fül, egyensúlyérzékkel nem okés valami? mit gondoltok?
2020. ápr. 11. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:

:D


Ez azért van mert a metró mozgólépcsője iszonyat meredek, viszont te ettől függetlenül stabilan vízszintesen állsz a lépcsőn és ez összezavarta az érzékeidet. Plusz a mozgólépcső igen tempósan megy lefele és ez is rátett egy lapáttal.


Ha előtte-utána soha nem érzékeltél semmi váratlant, szokatlant ne aggódj :)

2020. ápr. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, a metro mozgolepcso ilyen. :) Mindenki ezt erzi eloszor, videkikent engem is elegge meglepett. :D
2020. ápr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!