Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ez? Rövid

Normális ez? Rövid

Figyelt kérdés
Újabban pár napja nem tudom mi van velem, állandóan kattog valamin az agyam, ilyeneken például, hogy mi értelme az életnek, sokszor nem okoznak dolgok örömet, amik eddig igen, s ez egyik pillanatról a másikra, nagyon rossz érzés. Mit tegyek? 19F Az is igaz, hogy 2 hete már nem dolgozom, sokszor fönt vagyok hajnalig, s délutánig alszom, meg ugye vége az iskolai éveknek, most érettségiztem, furcsa, hogy nem kell suliba menni. Gondolom ez is befolyásoló tényező lehet.

2017. szept. 1. 21:18
 1/6 anonim válasza:

Normális. Most kezdesz el felnőni.

Használd ki az egyetem előtti időszakot, sportolj sokat. testedne-lelkednek jót fog tenni

2017. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális. Minden ember elgondolkodik időnként ilyesmin. Nem kell túlaggódni a dolgot. Sportolj, tanulj nyelveket, hangszeren játszani, stb. És persze keress munkát.
2017. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez, vagy pszichológushoz, ha ilyen súlyos problémád van.
2017. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Lehet ez a túl sok szabadidő sem tesz jót. Nem tudom.
2017. szept. 1. 23:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, lehet társaságra vágyom. Anyámmal beszélgettem most 2 órát, addig teljesen nyugodt voltam. Lehet társaságra lenne szükségem, nem tudom. Igaz, még barátnőm se volt.
2017. szept. 2. 03:46
 6/6 A kérdező kommentje:
De az egyedül lét végett lehet az embernek depresszív hangulata?
2017. szept. 2. 03:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!