Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van ez a kezemmel?...

Mitől van ez a kezemmel? Kicsit meg vagyok rémülve =S

Figyelt kérdés
Vannak olyan reggelek amikor fölkelek, és a bal kezem a könyökömtől le van bénulva... tehát nem tudom az ujjaimat sem mozgatni, lehet hogy csak azért van mert elfexem? és a vérellátást csökkentem? vagy valami komolyabb? érdemes orvoshoz fordulni? (egyébként egy kis idő után ha felállok akkor elkezdem érezni és utána zsibbadni kezd és utána érzem már a kezem és minden a régi..)
2010. júl. 27. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
IGen, ezzel orvoshoz kell fordulni. Ha zsibbadásra ébrednél, az jelentené, hogy elfekszed. Ez nem az.
2010. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és van tippetek mitől lehet ez?
2010. júl. 27. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell vele orvoshoz fordulni mert nekem ez szokott lenni az ujjammal reggel (néha) hogy ha hozzáérk nem érzek semmit és késöbb zsibbad majd rendes lesz. Próbálj meg más helyzetbe elaludni este úgy hogy a kezed nincs alattad.
2010. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És szerintetek ha ez csak elfekvés, akkor x évig miért nem fordult elő rendszeresen a kérdezővel?
2010. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: ez igaz =/
2010. júl. 27. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak ilyen időszakaim, egyszerűen valami miatt nyugtalan vagyok, vagy akármi, máshogy alszom. Elfekszem, nem ébredek fel rá, hogy zsibbad. Nekem pl. akkor van ilyen, mikor háton alszom és a fejem fölé teszem a kezem a párnára. Szerintem ne aggódj.
2010. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha pedig betegség lenne, nem múlna el néhány perc alatt. És minzt írja, nem állandó jelenség.
2010. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!