Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Majdnem 2 hétig voltam étlen...

Majdnem 2 hétig voltam étlen szomjan az erdőben. Megmenekültem de most valami probléma van a kezemmel. Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok Amerikába élek és egy nap úgy döntöttem elmegyek egy túlélő túrára.3naposra terveztem de nem úgy lett a Missouri folyótól nem messze vertem fel a sátrat (Minnesota állam) első nap úgy döntöttem keresek sok fát az esti tábortűzhöz,igen ám de eltévedtem az erdőbe. Be voltam sz*rva elég rendesen 11napig bolyongtam az erdőbe míg visszataláltam a kocsimhoz vagy 6kg-ot lefogytam rovarokkal táplálkoztam meg amit találtam.A kezemet megcsípte valami másnapra el is múlt de most rá 1 hétre megint feldagadt a jobb kézfejem és alig tudom mozgatni szerintetek megvárjam míg elmúlik vagy menjek orvoshoz?
2011. márc. 1. 17:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
huuuu de nagy kamu :)))))))))
2011. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2011. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Valaki eltéved az erdőbe,megmondanád ebbe mi a kamu??
2011. márc. 1. 17:08
 4/22 anonim ***** válasza:
és mióta van amerikában a billentyűzeten ékezet?
2011. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem kamu!

En csiptem meg. Miutan elalszom tobbnyire rovarra valtozom. Nemcsak en de a tesom is!


Nagyban repulunk a "Minnesota állam Missouri folyótól nem messze" lévő erdejében, amikor latom, hogy valaki megeszi a tesomat. Duhos lettem es megcsiptem. Igy tortent. Miattad a tesomat el sem tudtam normalisan temetni.


Es remelem jol fel dagadt a kezed...

2011. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz,de lehet tényleg kamu,viszont jól tudsz fantàziàlni:).
2011. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Egyedül 1 embertől kaptam választ a többi egy b*romarcú irigy f*szfej.Ha kicsit értenél a géphez rájönnél hogy az angol billentyűt is átlehet állitani magyarra-.-"
2011. márc. 1. 17:17
 8/22 anonim ***** válasza:
elso vagyok ez akkora kamu mint egy haz egy amerikaba nincs ekezet latod?nekem sincs...
2011. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

17:16

Remélem,hogy neked meg nincs tesód,mert ez még viccnek is rossz.

2011. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kamu...de jó élénk a fantáziád..Ennyi ideig víz nélkül már nem irógatnál itt.Kaja nélkül ki bírja az embere 11 napig Bár akkor is úgy legyengül és kiszárad,hogy nemhogy a kocsihoz de 5 méternél tovább nem tudnál menni sehová mert nem lenne erőd hozz.

Víz nélkül nem bírnád ki ennyi ideig már rég halott lennél..

2011. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!