Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a kinezioliai tapasszal? Ti otthon tettétek fel? Nem könyök fájásra kéne. Arra milyen szín való? Lécci mindent írjátok le róla amit tuttok

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A bőrfelület legyen tiszta és ne legyen rajta seb stb.A szalag minden sarkát érdemes lekerekíteni és úgy felragasztani,a szín lényegtelen.Levételnél óvatosan,mert a bőrt is leszedi rólad (érdemes egy kis helyen megkezdeni és valamilyen krém segítségével leszedni).Youtube-n is van róla videó.
2020. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem könyök fájásra vagy neked könyök fájásra?

Gyógytornásznak tanulok és el kell mondjam, hogyha elestél vagy beverted a könyököd, nem feltétlen a tape fog segíteni...

Ha van a környezetedben gyógytornász, esetleg orvos aki kapott megfelelő képzést akkor szívesen felrakják, ha viszel neki tape-t, akár énis ha nem laksz túl messze.

Szín teljesen mindegy milyen, nem szalag hogy erősségben különbözzön, de ha videó alapján rakod fel és nem a megfelelő fájdalomra, akkor kidobott pénz lesz csak az egész...

2020. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokszor volt már felragasztva, erős térd és derék fájdalomra is. Nagyon szkeptikus voltam az első alkalommal, de komolyan mondom az életemet mentette meg. Amíg fel volt ragasztva nem kellett fájdalomcsillapítót szednem ami nekem nagy szó volt abban az állapotban. Persze az alap problemat nem oldja meg de pl a terdrogzito levétele után hatalmas segítség volt. Mindenképp érdekes kipróbálni de csak akkor ha szakember pl. gyógytornász teszi fel
2020. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem ér semmit. Mindenki kipróbálhatja: a bőrt - az alatta lévő izommal, zsírral együtt - simán tudja mozgatni a csontokon, ízületeken. Ergo a bőrfelszínre ragasztott csík ugyan semmit nem fog tartani a belső dolgokból, mozog a bőrrel együtt. Volt egy fellángolás a profi sportolóknál is, 1-2 évig hordták, most már a kutyán sem látni.
2020. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mai napig lehet rajtuk látni. Probaltad mar vagy csak a levegőbe beszelsz?
2020. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!