Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor lesz vége a...

Szerintetek mikor lesz vége a koronavírusos időszaknak? Meddig lesz még karantén?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 08:25
 1/8 anonim válasza:
26%
soha nem lesz vége örökkön örökké fog tartani
2020. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nxs ***** válasza:
54%

Szerintem őszig biztos elfog tartani de lehet tovább .


Egy elkeseredett felszolgáló .

2020. ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Ezotéria rovat, ott vannak a jósok.
2020. ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Amennyi idióta van ebben az országban, még az is lehet, hogy tovább kell szigorítani.

Csak a betegséget véve le kell lassítani a folyamatot, hogy az egészségügy bírja kapacitással. Egyetlen orvosnak se kelljen olyan döntést hoznia, hogy két meggyógyítható beteg közül melyik éljen tovább, melyiket kell elengedni, mert nincs eszköz. Még nem tartunk itt, szerencsére.

A gazdaságnak nyilván az a jó, ha semmi korlátozás nincs, mehet megint rendben.

Szerintem e nyár végéig még maradnia kell ezeknek a szabályoknak, és apránként lehet majd itt-ott lazítani ősszel.

2020. ápr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
június-július körül. ld környező országok ahol már kezd lefelé menni
2020. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Egyre több a fertőzött, és minden nap vannak új elhunytak is. Nem mostanában lesz ennek vége sajnos.
2020. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha ebben a rovatban kérdezed, akkor 2 évig mindenki otthon fog maradni. Ha a politika rovatba, akkor májusban már a túlélők fesztiválját rendezzük. Ha engem, akkor azt mondom, hogy együtt kell élni a helyzettel, és egyedi kockázatvállalási képesség alapján kell kezelni a vírust, és el kell fojtani a hisztériát/szenzációhajhász bulvárhíreket
2020. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

A lepontozókat nem értem. Honnan tudják ők, szerintem meddig fog tartani? Áruljátok már el, ha a kérdés az egyes válaszolók nézeteit firtatja, akkor ki illetékesebb azt megírni, mint maga a választ adó?

Még hosszú ideig fog tartani szerintem, de ettől az is lehet, holnapra vége. Meg az is, hogy tíz év múlva is még otthon kuksolunk.

2020. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!