Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet ilyenkor nyitva szauna?

Tete0123 kérdése:

Hol lehet ilyenkor nyitva szauna?

Figyelt kérdés
Kérdésem lenne hogy a corona virus miatt valami maszek vagy olyan helyet ahol lehetne szaunázni.tudtok esetleg?

2020. ápr. 14. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

koronavírus, jog szerint sehol. Ha valaki mégis próbálkozik vele, annak 500 000 forint lehet a következménye (cég esetében).

Egyébként a medve és a koronavírus nem játék, ne akarj egyikkel sem ujjat húzni!

2020. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Remélem sehol. Bent ugyan nem marad meg a vírus, de elkerülhetetlen a kontakt cseppfertőzés pl az öltözőkben.


Egészségügyi jelentősége zéró... a RENDSZERES szaunázás nyújt egészségesebb testet, és támogatja a test funkcióit és immunrendszert is. Az hogy lemész egyszer az most nem ér semmit.

2020. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem a korona veget szeretnék menni. Csak még a télen jartam elég sokat és igényli a szervezetem.
2020. ápr. 14. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Pár hete láttam egy FB hirdetést, hogy bejelentett időpontra lehet menni, csak azok tartózkodnak ott, akik mennek, és minden vendég után fertőtlenítés van. Nem tudom, mennyire szabályos és még mindig üzemel-e. Visszakeresni nem tudom, már nem emlékszem.
2020. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha mégis meglenne akk meg irna itt nekem? Vagy privatva? Nagyon megkösszönném (:
2020. ápr. 15. 01:26
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Nem tudom. Próbálj meg rákeresni a kulcsszavak alapján.
2020. ápr. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Strandon
2021. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es! Április közepén, strandon? Azok sem nyithattak ki tavaly.
2021. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!