Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bioboltokba mennyien vannak...

Bioboltokba mennyien vannak mostanában?

Figyelt kérdés

Sziaszotok.

Beszeretnék menni egy bioboltba, mert kell onnan néhány cucc ami csak ott van. Mostanában kevesebben vagy ugyanannyian szoktak oda menni? Nem fognak kinézni, mert vennék olyan dolgokat is ami nem feltétlenül szükséges de én szeretném megvenni? pl.szárított málna vagy rózsavíz na az mondjuk kéne. Mert csak ott láttam ilyenekt de parázok :D. Boltba menni amúgy is parázok, de most jobban kicsit.



2020. ápr. 15. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Brawl stars when is october update a cookie az első két évben a cookie a cookie nem tudom hogy nem a legjobb a cookie nem tudok telepíteni a bordám gyakori az egyik mellbimbóm allat lenne egy kérdésem lenne még egy kis időd van egy masik
2020. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem most is bemehetsz. Ha meg vannak álj be a sorba
2020. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na bementem és semmi extra. nem kell 3-asával bent lenni és várakozni simán voltak többen is ott szóval ja és volt minden ammit akartam :D
2020. ápr. 15. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Most éppen teljesen biztonságos, senki sincs.
2020. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!