Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti több alkoholt fogyasztok a...

Ti több alkoholt fogyasztok a #maradjotthon óta?

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 16. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Most rendeltem egy üveg jó gint és tonikot... Mert itthon már csak pálinka van. Amúgy minden ok. 🤫😁
2020. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt kevesebbet. Magamban nem iszom, nincs is itthon szesz, a barátaimmal, akikkel havonta-kéthavonta sörözök be szoktunk ülni vhová, de most az a lehetőség nem adott.
2020. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szinte nulla volt ezelőtt az alkohol fogyasztásom, de mostanában heti egyszer-kétszer videokonferenciázunk a barátaimmal és sörözök közben.
2020. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja, az elmúlt 1 hónapban ittam 2 3 dl-es meggyes sört, amúgy kb 2 havonta iszok 1-et
2020. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Pont hogy kevesebbet. Nincs kocsma, találkozás a haverokkal és mint tudjuk, ökör iszik magában!
2020. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig sem ittam, most sem teszem.
2020. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
annak ellenére, hogy hajlamos vagyok előbb rosszul lenni, mint lerészegedni, trenírozok és emelgetem a söröket.
2020. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én eddig is vedeltem, továbbra is ezt teszem.
2020. ápr. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ez furcsa, nem logikus, de őszinte leszek. Karantén óta majdhogynem semmit. Azelőtt meg csak ritkán maradt ki egy nap valami megivása nélkül, mert ahogy hazaértem, hosszú, rossz nap után valahogy kellett. Most meg nincs se rohanás, se iskola, se hazaérés, így ivás se...Meg a másik, hogy hazaköltöztem tehát nem vagyok egyedül. Így nem is tudnám élvezni.

21/L

2020. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!