Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » #maradjotthon, maradnék de...

#maradjotthon, maradnék de nem lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon menci lett most ez, és szidni azt aki dolgozik.

Most komolyan, azokra ki gondol akik kis területen vannak sokan?

Pl gyári munkások, ahol semmiféle kötelezettség nincs pl a vírus miatt?

Vicces, hogy pont azok dolgoznak akiknek legkevésbé van fizetésük :D

(Tudom, boltosok és további emberek is dolgoznak)



2020. márc. 27. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem szidja őket. Sokan örülnének, ha még lenne hova dolgozni menni.
2020. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha van rajta sapka akkor az a baj, ha nincs, akkor meg az.


Amúgy ki szidja őket?


Én inkább bejárok dolgozni, minthogy itthon üljek fizetés nélkül/csökkentett fizetéssel és éljem föl az évek alatt összekuporgatott megtakarításomat amibe rengeteg túlóra van.


Annó nem a szolgáltatóiparban helyezkedtem el, pedig van végzettségem, hülyének nézett mindenki, hogy miért nem.. most ugyanezek az emberek osztják az észt, hogy én döntöttem a jól. Kár hogy ez a vírus nem a a képmutató embereket fertőzi csak meg.

2020. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem érted, akkor talán nem véletlen vagy gyári munkás.

Nem lett menci, próbálják tudatosítani, egyébként a francnak sem hiányzik. Én még nem hallottam senkit szídni aki dolgozik, ha a te fejedben ez állt össze, sajnálom.

A maradj otthon nem azokra vonatkozik, akik elmennek dolgozni, hanem mindenkire aki szükségtelenül lődörög és ezzel segíti a vírus terjedését, én komolyan nem értem ezen mi nem egyértelmű. Ne haragudj ránk, amiért nem tudod megspórolni ezt a minimális gondolkozást, és nem tudjuk még egyszerűbben mondani.

2020. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Speciel én inkább együtt érzek azzal akinek dolgoznia kell.
2020. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Mi az a menci?
2020. márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Édesanyám dolgozik ott, hiába gyenge az immunrendszere hugomnak, dolgoznia kell.


Magam hómofiszba vagyok, és én nagyon is szeretem.


Drága idős emberkék, kik döntenek sorsomról gondolkodnak úgy édesanyámra, hogy ő direkt nem marad otthon, és direkt akarja őket lefertőzni?!

2020. márc. 27. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!