Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem bírom lenyelni a gyógyszer...

Nem bírom lenyelni a gyógyszereket, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem nyeltem, s nem is bírtam lenyelni semmilyen fajta gyógyszert. Legyen az apró méretű, közepes, bármilyen alakú, nem megy.

Próbáltam ételbe tenni, vízzel, azzal se megy, viszont most muszáj lesz szednem egy betegség miatt minden nap, nem lesz baj, ha össze fogom törni és vízzel fogom összekeverni? (szinte az összes eddigi gyógyszert így juttattam a szervezetembe, eddig semmi baj nem volt).

és azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudnám legyőzni ezt a félelmet?


2020. ápr. 17. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Van valamilyen nyeléskönnyitö zselé, de én össze szoktam törni inkább, van, amit nem lehet, nézz utána.
2020. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem minden gyógyszert szabad lenyelni, van amelyik tájékoztatójában benne is van, hogy egészben kell lenyelni.

Vegyél lenyelést könnyítő zselét, sokan ezt használják.

2020. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!