Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Maszkot hol lehet kapni...

Maszkot hol lehet kapni olcsobban mint 650/db? A gyógyszertárban ennyiert vettem. Akár 10-es csomagra is nyitott lennék, de 50-re nincs szükségem.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 19:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én 3 hétig nem kaptam élesztőt! Reggelente a nyugdíjasok felvásárolták. Érdekes már azt is tudják korlátozott mennyiségben adni. Na mind1. Akkor is pofátlanság amit csinálnak
2020. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Ezzel az erővel adják az élesztőt,lisztet,cukrot is 10x áron mert azt is felvásárolják.

"


Adják! Ha a sok marha annyiért is megveszik akkor annak annyi az ára. Kapitalizmus. Kereslet kínálat megtalálják szépen egymást! Ez így működik.


Sok kommunistának ezt nehéz lehet megérteni...

2020. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Talán az elsö válaszolo irta az emagot, bocsanat, hogy arra nem is reagaltam pont, csak az nem maradt meg bennem, mire vegigolvastam ezt a sokmindent, ...🙈 soha nem vásároltam még ott, de most körbenéztem, és azért a 300/db azért mégsem 650....
2020. ápr. 18. 00:25
 24/25 anonim ***** válasza:

Ne higgyetek azoknak, akik arra ösztönöznek, hogy ne vigyázzatok magatokra.


Amúgy akár varrhatsz is magadnak, s minden használat után ki kell mosni. Én, amikor leveszem, azonnal domestoszos vízbe áztatom, majd gumikesztyűben kimosom, fellógatom szépen megszárad.


Múlt héten vártam a gyógyszertár előtt, az ajtótól álltam kb. két méterre, én következtem. Jött ki egy férfi, taknya-nyála folyt, és jól rám köhögött. Ha közelebb állok, s főleg, ha nincs rajtam maszk, akkor

kaptam volna egy szép adagot a bacijaiból, de akár vírusaiból is.


Nem hülyeség.


Amúgy a főpolgármester bevezette, hogy tömegközlekedési járművön már csak maszkkal szabad utazni.


Nem pánikot keltenek a kormány intézkedései, az ANTSZ kérései és rendelkezései, hanem a megelőzést segítik.


Tehát saját érdekünkben, és ez által a szeretteink érdekében is minden tőlünk telhetőt meg kell tennünk, hogy lehetőleg ne kapjuk el a vírust.


Ha azon múlik, hogy három hónapon át otthon, ha azon múlik, hogy gumikesztyű és maszk, miért lenne az olyan nagy áldozat?


A pánikot azok keltik, akik mindenféle agyatlan hazugságokat terjesztenek. Na, azokat valóban nyakon kellene csípni és kőkeményen megbüntetni.


A szabályok betartása nem azonos a pánikkal.

Megelőző önvédelem és felelősségtudatosság a szeretteim és mások iránt.

2020. ápr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nevetséges. Több hozzászólásomat is törölték amiben annyit írtam, hogy ha van aki ennyiért megveszi akkor miért adják olcsóbban, hisz ez a kapitalizmus.


De ezt leírni biztos sérti az oldal szabályzatát..

2020. ápr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!