Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a jobb lábam? A...

Miért fáj a jobb lábam? A visszér miatt?

Figyelt kérdés
A jobb lábamon van egy kis visszér. Nem vészes, látta régebben orvos, azt mondta, nem kell vele semmit csinálni, de ha esztétikailag zavar, akkor injekcióval megoldható. Most nem tudom, hogy konkrétan az fáj-e, mert gyakorlatilag a jobb oldalam nyaktól-bokáig fáj. A lábszáram nyilall, ahogy a derekam (vesém?) is. Sajnos 4. hete itthon vagyok, a munkahelyem megszűnt, és hát az időm nagyrészét alvással, és ágyban fetrengéssel töltöttem...Amiatt vannak fájdalmaim, hogy nem mozgok? Enni eszem mindent, magnéziumot is külön, stb. Nem olyan fájdalom, amitől sikítani tudnék, de kellemetlen, több napja tart már.

2020. ápr. 18. 11:25
 1/1 anonim válasza:
Ha csak fekszel, mindened berozsdásodik. Az egészséges ember is beteg lesz. Keress a youtube-on rövid, lájtos átmozgató tornát. Olyat, ami az izmokat és a gerincet enyhén nyújtja-csavarja. Csak azt és addig csináld, amig nem okoz fájdalmat, de többször is lehet naponta. Vigyázz, először csak lazán. Ha egy hét alatt se lesz jobb, hívd fel a családorvost.
2020. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!