Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a gondjaimat meglehet,...

Ha a gondjaimat meglehet, hogy evéssel kompenzálom mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés
Nem voltam biztos benne, hogy melyik kategória. Régi fotókat nézegetve jöttem rá, hogy a súlyproblémám akkoriban kezdődhetett, amikor elváltak a szüleim. Ez most 10-11 éve volt. Sikerült olykor vissza-visszacsökkenteni a súlyomat, de valahogy csak nem megy. És arra gondoltam, hogy lehet, hogy a lelki gondjaimat evéssel kompenzálom. Mit lehet vagy érdemes ezellen tenni? Most, hogy mozgásra meg végképp semmi motiváló erő meg kezd visszatérni néhány kg pluszban ráadásul. Pedig alapjáraton egy olyan 10 kg van aminek a ,,nagy egészségszakértők,, szerint nem kéne, hogy rajtam legyen...

2020. ápr. 19. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagy nagyon elhízott, ezért pici korrekció a táplálkozásban elég lehet. A fölösleges kalória lehet csak 2 pohár üdítőből, vagy egy finom cappucinóból származik. Általában nem kell fogyókúrába kezdeni, kis odafigyelés elegendő.

Szóval lehetnek lelki okok, de valószínűbb, hogy a picit több kalória bevitele a fő problémád, amin tudatossággal és néhány táplálkozási szokás megváltoztatásával tudsz segíteni!

2020. ápr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kompenzálj mással. Sport, hobbi, mások segítése.
2020. ápr. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!