Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fül alatti megnagyobbodott...

Fül alatti megnagyobbodott nyirokcsomó mire utalhat? Mikor érdemes ezzel orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ebben a kialakult helyzetben sajnos nem könnyű orvoshoz eljutni.

Tegnap vettük észre hajvágás közben a páromnál, hogy a füle alatt van egy nagyobb, megduzzadt csomó, gondolom nyirokcsomó lehet. Ez általában nem jó jel.

Nincsen egyébként semmi tünete, de aggódom.

Valaki tud esetleg infót, hogy mi lehet, milyen szakorvoshoz érdemes fordulni, és kell-e emiatt aggódni?

Köszönöm!


2020. ápr. 14. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Háziorvost hívjátok fel telefonon vagy a webbeteg.hu weboldalon az Orvos válaszol rovatban tegyétek fel kérdést!
2020. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Faj?

Altalaban virustol (nem korona!!), bacitol, megfazastol, borotvalkozastol, akar rossz fogtol, de meg aftatol is kijohet.

2020. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nem fáj neki. Vágtam a haját,és ahogy sepertem le a hajszálakat,akkor éreztem. Azóta persze őt is idegesíti.


Az a baj,hogy még magánrendelésre se tudunk elmenni,itt Miskolcon minden ilyen jellegű intézmény határozatlan időre bezárt. :(

2020. ápr. 15. 11:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Mekkora egyebkent? A nyak kornyeken konnyu kitapintani a nyirokcsomokat.
2020. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kb 1,5 cm. Én is néztem magamon, de nekem nincs ott olyan.
2020. ápr. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!