Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudjuk tesztek nélkül,...

Honnan tudjuk tesztek nélkül, hogy valóban május 3-án tetőz a járvány?

Figyelt kérdés

Gondolom vannak erre elemzések, de az alábbi cikkben olvastam, hogy Müller Cecilia a következőket mondta:


"Felhívta a figyelmet arra is, hogy a tetőzés annyit tesz, hogy több napig ugyanannyi megbetegedésszámot regisztrálnak majd, mint a korábbi időben."


Ezt tesztek nélkül hogy? Nem direkt próbálok belekötni, csak nem értem. A cikk:


[link]


2020. ápr. 21. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem élem ezt a vírus mizériát.

Munkahelyen bent volt egy pozitív koronás celeb... Senki nem ment karanténba,de még a NÉBIH is azt mondta, hogy ha majd lesz tünet, háziorvos is azt mondta hogy ha lesz tünet, nem kell ezzel foglalkozni. Akkor így én se értem mire fel...

Pedig ugye 2 hétre az egész kócerájt be kellett volna zárni és mindenkit karanténba. Be is f*stam akkor, aztán a nagyfőnök leugatott minek f*osok... Innentől kezdve nem érdekel akár milyen genyó is vagyok. Felveszem a maszkot,de ennyi. Jönnek mennek az emberek hozzánk le se tojnak minket, ha megkérjük várjon kint még meg is akar verni... Orvosok stb-nek taps, meg a gyógyszertárba is egy ember mehet be mi meg rohadjunk meg. Banknál dolgozom gondolom a bankosok az élő gonoszak,de utalni otthonról már luxus de fb az van. Bocsi ha valakit sértek ezzel,de nekem pl ez nagyon rosszul esik, hogy ennyire levagyunk tojva. Ha bedől a hitel nem a mi hibánk.

2020. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én megértelek, az én menyem is bankban dolgozik, aggődom is miatta, elképesztő mennyi az idióta, olyan dolgokért is képesek most bemenni, ami nem is lenne sürgős, vagy elintézhető lenne online is. Ráadásul szegénykém csak pár hónapja dolgozik ott, még nem tudat mindent kapásból, de nincs az emberekben semmi megértés, türelem, leugatják, hogy minek ül ott, ha nem tud semmit. Néha már sírva indul dolgozni.
2020. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Csak rájöttek, hogy orbitális hóba volt megölni a világgazdaságot, mert a károk így nagyobbak, mint bármilyen elszabadult COVID karok
2020. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-2

Na a bankok is hülyék amúgy, mert ki kellett volna írniuk, hogy csak ilyen és ilyen ügyeket intéznek helyben - és azon belül is csak azt, ami határidős - a többieknek meg el lehet tolni a biciklit.

2020. ápr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!