Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Strandon elkaphattam a HIV...

Strandon elkaphattam a HIV vírust?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt egy sebem a bokámnál, akkor vettem észre mikor kijöttem a termál vízből. Rá pár hétre hüvelygyulladást kaptam, chlamydiát. HIV-re nem teszteltek, de kivagyok idegileg. Így is el lehet kapni ???

2020. ápr. 22. 17:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy HIV-es lettél? Megtetszett a szó? Millióféle kórokozó létezik, miért pont a HIV-et kaptad volna el? Amúgy sincs rá gyógymód, úgyhogy feleslegesen idegeskedsz.
2020. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szép is lenne, ha így el lehetne kapni...
2020. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Bármilyen vírust elkaphattál. Az csak felmászik a seben, és már szaladgál is benned. Huh...
2020. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ha bejut a véráramba...én már semmin nem lepődnék meg, ki tudja mi az igazság.teszt hamarosan
2020. ápr. 22. 17:46
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Sőt, a veszettséget is elkaphattad, ha egy veszett róka pancsolt benne előtted. Akkor aztán heteken belül megdöglesz. Meg az ebolát is, ha egy szubszaharait áztattatok. Biztos ami biztos, csinálj mindenféle tesztet ész nélkül, és oltasd be magad minden ellen, és naponta kétszer járj kórházba, hogyha esetleg nem kaptál volna még el minden halálos kórt, akkor biztos összeszedd ott. Meg természetesen az orvosok is nagyon örülnek, hogy van plusz egy hülye a törzslátogatók között, már csak miattuk célszerű ezt végigcsinálni.
2020. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem kaphattad el.

De egyébként a #2 (részben téved): 1, a HIV ellen nem kell gyógymód, mivel a HIV nem a betegség neve, az AIDS maga a betegség-

2, a mostani HIV terápiák gyakorlatilag 0-ra viszik le a vírusszámot, a gyógyszereit szedő HIV fertőzöttel való védekezésmentes szex esetén is kb 0,0000%ban van esély tőle elkapni

3 PreP-pel pedig a fertőződést lehet megelőzni

2020. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ja és a chlamydiát sem a víztől kaptad el, hanem a padidtól, aki vagy az előző csajától kapta el és tünetmentes vagy megcsal
2020. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha nem varrt le senki a strand öltözőben, akkor nem kaptál el HIV-t a strandon.
2020. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kizart, a HIV elpusztul a termválvizben, es ehhez konkretan az kellene, hogy valaki (hadd ne ragozzam); röviden; szexuális erintkezes nelkül gyakorlatilag lehetetlen elkapni (nyálban nincs virus, tehát csókkal se lehet elkapni, kiveve ha a másiknak verzik a szája de ez nagyon extrem lenne)


Őszinte leszek, a chlamydiát se a strandon kaptad el, kizárt;

2020. ápr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!