Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A strandon nem kentem be...

A strandon nem kentem be magam naptejjel és nagyon leégett a hátam, fent. Mindkét oldalt a nyakam mellett lett egy zsír mirigy. Amiatt lett? Lehet bajom?

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a háziorvosoddal!
2019. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Az nem alakul ki ilyen gyorsan. A leégés miatt részvétem, mert marhára tud fájni. Legközelebb kend magad, főleg manapság fontos a védelem.
2019. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy Napégés miatt még soha nem hallottam, hogy valakinél is zsírmirigy alakult volna ki.

Mutasd meg háziorvosnak, mert ha tényleg az, amit írsz, az nem múlik el magától.

2019. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha mindkét oldalt kitapintottad,az bizony nem zsirmirigy lehet,hanem nyirok csomó.

A leégett területet meg tejföllel kellene bekeni .

2019. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehogy tejföllel kenegesd! Elkora hülyeséget
2019. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4.! Ott a bibi, hogy a duzzadt nyirokcsomó fájdalmas, a zsírmirigy egyáltalán nem.

Mondjuk már írtam, hogy leégés miatt tuti nem zsírmirigy, inkább mutassa meg dokinak a kérdező, mi a fene lehet. De nem a Naptól, az szinte biztos.

2019. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A nyirok csomók a test szűrőberendezései .

Megtudnak ezek duzzadni is,majd vissza állnak alapba .

Nem röhögni kellene a tejfölön ,hanem elolvasni miből készülnek a napégésre használt krémek .Úgy gondoljátok 50 évvel,meg előtte ismeretlen volt a nap által felégetett bőr .(retró)

2019. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!
2019. júl. 9. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!