Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szúr a szívem?

Mit csináljak ha szúr a szívem?

Figyelt kérdés

Sokszor szúr a szívem, főleg mostanában kezdett el, mozgás hatására majdnem mindig, de nyugalmi helyzetben is már elég sokszor. Egészségesen étkezem, mozgok amikor tudok és napi 2-3 liter vizet megiszok. Az alvásom annyira nem jó, de azzal nem tudok sajnos mit kezdeni. Orvoshoz most nem tudok vele menni. Mit tudnék csinálni, hogy egy kicsit legalább javuljon ez a dolog?

17/L


2020. ápr. 24. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ugyan igy kezdodott gyerekkent, kiderult hogy enyhe szivritmus zavarom van, es ez jelentkezik szurkalasok formajaban.


Semmi kulonos gyogyszert nem kaptam ra, viszont azt tanacsoltak, hogy ha szur akkor magneziumB6 vitamint vegyek be, az serkenti a ver aramlasat es elmulik a szuro erzes. Nekem be szokott valni!


Probald ki, es ha a jarvany helyzetnek vege menj el orvoshoz, mert tobb mindentol lehet, peldaul csak rosszul vetted a levegot.

2020. ápr. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az orvosod.
2020. ápr. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!