Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szúr a szivem vagyis...

Miért szúr a szivem vagyis elvileg a tüdőm amikor levegőt veszek?

Figyelt kérdés
3 nappal ez elött kb dél fele elkezdett lassan es egyre erosebben szúrni a szivem (az orvos szerint a tüdőm) de nm foglakoztam vele azthittem csk egy fél óra és elmúlik de delutan 5kor már nagyon fájt elmentunk az ugyeletre szuleimmel és megvizsgaltak megneztek a cukrom szivveresem stb utanna az orvos azt mondta h nm e ittam alkoholt stb mert nagyon nagy a pulzusom utánna mondta h erintsem meg az orromat az ujjamal tudjatok ez a reszeg vagyok e teszt vagy nm is tudom hogyan nevezzem lenyeg a lenyeg vege lett ennek a baromsagnak mentem tyuk lepesbe be csukott szemmel aztan azt mondta h nm tudja mitol van ekkora pulzusom azt is mondta h lehetseges h azert szurodik a tüdőm mert beszorult a levego vagy ilyesmi azt mondta eltarthat egy hetig is akár pihennem kell szerintetek mi lehet a baj? Előre is köszönöm a válaszokat a helyesírásért pedig bocsánatot kérek csak nem volt kedvem vele küszködni gyorsan le akarom tudni ezt az egeszet h mi is lehet a bajom.
2018. nov. 5. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:
nyakcsigolyák
2018. nov. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!