Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este felkelt a gyerekün...

Tegnap este felkelt a gyerekünk 18 és nem nagyon tudott beszélni? Többi lent

Figyelt kérdés
Az van hogy tegnap felkelt a gyerekünk 18 éves, és kb nem nagyon tudott beszélni, az orvos azt mondta hogy stressz hatása meg ez a bezártság, meg a kialvatlanság. Ma meg már tudott beszélni de az mondta hogy üres a feje meg stb. Egész jól tudott már ma beszélni, ötletek?

2020. ápr. 25. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most ha én azt mondom, egyen C-vitamint, akkor mész a gyógyszertárba, és ezzel el van intézve? Ha egy felnőtt, egészséges ember egyszer csak nem tud beszélni, az elég szerintem elég aggasztó ahhoz, hogy orvoshoz forduljon. De ő tudja.
2020. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Este felkelt ? mit csinált napközben ? csak nem drogozik ?
2020. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valótlan a kérdés.
2020. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Nekem ilyen akkor volt, mikor migrénes fejfájással ébredtem. Azt akartam mondani anyámnak, hogy szólni kell az osztálytársamnak, hogy nem megyek ma suliba, de azt tudtam csak mondani, hogy "meg kell írni az SMS-t".
2020. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, migrén okozhat beszédzavart (meg egyéb elég durva dolgokat, pl ideiglenes vakságot)
2020. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Sok oka lehet, de ha valaki hirtelen nem tud beszélni, akkor a leghamarabb neurológiára kell menni. Persze, ha ilyen orvos vizsgálta és azt mondta nincs gond, akkor oké, de egy CT vagy MR nélkül elég felelőtlen ilyet kijelenteni.
2020. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Migrentol nekem volt olyan hoyg nem bírtam nyelni.de ez nem vicces am
2020. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kórházba vagyok, igazból én írtam a 18 éves fiú. 2 napja aznap strokeot kaptam. Most ott vagyok a kórházba...
2020. ápr. 26. 23:43
 9/9 anonim ***** válasza:
jézusom. jobbulást!!
2020. ápr. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!