Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha város közeli folyóból...

Ha város közeli folyóból iszik az ember, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy kérdésem. Ismerős ivott egy folyóból,elég sokat.utána hányás-hasmenéses vírusa lett és nemi betegsége nem is egy! Kiütései,hidegrázás,bőrgyulladás...azt mondja utánaolvasott a Hiv-nek és fél hogy elkaphatta, ha szennyezett a folyó és állítólag a vírus elél sokáig. Hát de ennyire szennyeznék a folyókat??? én lefagytam.

2020. ápr. 25. 18:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A folyók valóban szennyezettek, nem jó ötlet inni belőlük. De nemi betegséget és HIV vírust biztosan nem kapott el tőle.
2020. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
nem STD, hanem nemi betegség, hát a franc tudja milyen fertőzéseket vitt be...épp hazatartott, ittas volt és szomjas...hihetetlen
2020. ápr. 25. 18:12
 3/26 anonim ***** válasza:
Hol ivott folyóból?
2020. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a pàrodròl kerdezed es olyan buta vagy hogy elhitted hogy ettol van a nemi betegsége pedig rendesen mellément valami csövessel.
2020. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A folyóban persze hogy vannak mindenféle mikróbák, baktériumok. Az ívóvízet is rendszeresen szűrik, fertőtlenítik. HÍV vírust így elkapni nem lehet szerintem. Hányást, hasmenést, gyomor fertőzést simán lehet így kapni.
2020. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
dehogy ment félre.amúgy sincs párom és lányról van szó.ő pedig ntisztességes , én is ott voltam vele plusz egy 3.bnőnk, csak én épp telefonáltam.
2020. ápr. 25. 18:28
 7/26 A kérdező kommentje:
na mindegy,szegény azóta kivan bukva,hogy hogy lehetett ilyen hülye..és tesztelni akar..
2020. ápr. 25. 18:32
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mennyibe kerül egy HIV.teszt,de csináltasson,ha tud.A folyók sajnos elég szennyezettek lehetnek,ha csak a természetes biológiai szennyeződésre gondolsz;elpusztult állatok bomló tetemeival mennyi baktérium,vírus kerülhet a vízbe.Aztán a sutyiban beleengedett,tisztítatlan szennyvíz,és még minden egyéb,amit beledobálnak,beleengednek az emberek.Duna közelében lakom,találtam már beledobált biohazard kórházi hulladékot zsákban,szaros pelenkát...
2020. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
én is ettől tartok....persze próbálom nyugtatgatni,de a tünetei alapján nagyon sanszos ez a dolog, amiknek utánajártunk...engem is megvisel,mert úgy érzem felelősséggel tartoztam volna..és eléggé kibuktam én is
2020. ápr. 25. 18:48
 10/26 anonim ***** válasza:

"én is ott voltam vele plusz egy 3.bnőnk"


Ezek szerint öten voltatok?!

És ötötöknek sincsen annyi esze, hogy tisztítatlan szennyvízből nem iszunk.

Legalább ezt olvassad el:


[link]

2020. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!