Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy a fáradság...

Az lehetséges, hogy a fáradságtól az ember nem érez hőmérségletet?

Figyelt kérdés

Egy egész éjszakát föntvoltam alvás nélkül.(Mivel ausztráliában élek és meg akartam nézni az 5-kor kezdődő VB finals-t.)

Szóval egész éjjel nem aludtam és mire haza értem úgy reggel tíz körül lehetett. És akkor beültem egy jó meleg kád vízbe, és egyszerűen nem éreztem, hogy annyira meleg lenne. És utána a házon belül se volt olyan, hogy kifejezetten fáztam vagy melegem lett vólna. Lehetséges, hogy ez a fáradságtól van?



2014. júl. 14. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Érzi, csak kicsit lassan fogja fel, és nem egészen úgy érzékeli, mintha nem volna dögfáradt. No és még az is lehetséges, hogy rosszul írja a szavakat, habár eredetileg jól tanulta. :) A kontrollvesztés is a nagyfokú fáradtság jele.
2014. júl. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ha fáradt/álmos vagyok, akkor fázni szoktam.
2014. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!