Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » KB 4x-re ébredek hajnalban...

Bbebe kérdése:

KB 4x-re ébredek hajnalban arra (most pl 2-kor), hogy olyan erős hányingerem van és ezt olyan gyors nyáltermelődés követi, hogy kB mp. -enként nyelek, késztetés érzek rá, ha nem, úgy érzem szinte megfulladok a nyálamban vagy hányok. Folytatás. Mitől?

Figyelt kérdés
De ugyanakkor nincs az a "szokásos" hányinger érzet, mikor torkomban van már a hányás. (Bocsánat a kifejezésért. ) Szó szerint az álomból riadok fel erre, nagyon megijedtem minden alkalommal. KB olyan 2 hetente fordulhatott elő velem, nem mindennapi! A "roham" után pedig hamar megnyugszok és könnyen visszaalszok, csak most kifejezetten megijesztett, kB fél-1 percig tart. Szerintetek mi lehet a probléma? Van párom, fogamzásgátló tablettát folyamatosan szedem! ) Előfordult már valakivel ilyen? Stressz vagy valami egyéb okozhatja?

2020. ápr. 27. 02:39
 1/6 A kérdező kommentje:
21/L
2020. ápr. 27. 02:43
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Reflux
2020. ápr. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Gyomorsavad szokott lenni? Érzed, hogy nyelőcsőbe visszaáramlik időnként? Párod beszámol arról, hogy légzésed kimarad például éjjel?
2020. ápr. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagy ritkán szokott lenni gyomorsavam, igen! Erre nem is gondoltam.. Barátommal nem élünk együtt,hogy meg tudná mondani. Viszont már én is gondoltam arra, hogy lehet nem veszek levegőt, vagy pedig nem nyelek. Mert eddig mindig vagy úgy riadtam fel, hogy hanyatt feküdtem, vagy pedig hason, lehet párnában volt a fejem. De ezek csak találgatások..
2020. ápr. 27. 08:09
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó étkezést lefekvés előtt 3-4 órával időzítsd (és keveset egyél). Enyhe vénynélkül kapható savkötőt is szedhetsz, vagy salvus vizet ihatsz utolsó étkezés után.
2020. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Más is megerősítette, hogy a savammal volt a baj, illetve utólag találtam olyan leírást is ami egy az egyben azonosult az én panaszaimmal!
2020. ápr. 29. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!