Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiúk, ti összeköltöznétek...

Fiúk, ti összeköltöznétek olyan nővel, akinek valamilyen tartós egészségügyi problémája van?

Figyelt kérdés
Költözés előtt állok, és olyan tüneteim vannak, lassan 2 éve,hogy több helyen is voltunk még sem tudtak semmit megállapítani, mert amikor vizsgálatra került a sor, semmi bajom sem volt.Szervileg egészséges vagyok.Azóta annak ezek a tüneteim, amióta fogorvosnál jártam, és másnap azonnal előjöttek. Onnantól már szinte nincs életem sem. A párom tavaly augusztus óta jár ide, már akkor is bőven megvoltak ezek a tünetek, látta is, akár hányszor hozzánk jött udvarolni.. Most kezd rajta elgondolkozni, mi lesz ha a falujában valaki meglát amikor elájulok, vagy összeesem, esetleg elindulok a nagyvilágba mert nem vagyok magamnál.( Ez csak néhány tünet a sok közül, amiket produkálok). Mit tegyek egyáltalán ilyen helyzetben? Szakítsak vele?
2020. ápr. 27. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Addig járj orvosrol orvosra amíg nem derül ki mi a bajod. Mr, CT, akármi, maganorvos, magán kórházi kivizsgálás.


Ha még a pasi ezen izgul hogy mit fognak szólni a faluban ha te épp rosszul vagy, akkor ő se százas

2020. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A magam baja mellett, ez bánt leginkább hogy nem akarom őt "ezzel beégetni mindenki előtt", hogy azt mondják neki idehozta a bolond lányt..

Karácsonykor is levitt magukhoz, akkor is rosszul lettem az utcán,és nem győzött felkeltegetni,nehogy valaki meglásson.

Viszont másik részről meg az esik nagyon rosszul,hogy emiatt szégyell engem és fontolgatja,hogy elhagy.

Ha meg józan ésszel belegondolunk, akkor talán érthető, hisz ki akarna egy olyan nővel összeköltözni, aki talán meggyógyul egyszer ebből az egészből vagy örökre így marad. Lehet,hogy más elől veszem el a lehetőséget akivel boldog lehetne, közben meg rám áldoz egy csomó pénzt, próbál gyógyíttatni, és mégsem tud teljes életet élni mellettem, olyat amire egy férfinak szüksége lenne.

2020. ápr. 27. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy ? Kezelhető.
2020. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valószínűnek tartom,hogy az vagyok,de orvos még nem támasztotta alá.
2020. ápr. 27. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Vizsgaltasd ki magad jó alaposan ha elmúlik a járvány, ezt a "párt" meg dobd ki a p.ba.
2020. ápr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És te ezzel a fiúval akarod összekötni az életedet? Gondolkodj el ezen! Ha később, évek múlva lesz egy másik bajod kidob majd a kukába, mert ciki vagy?!
2020. ápr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jau kis falusi élet, ahol mindig a másikkal vannak elfoglalva hejj
2020. máj. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!