Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen esetben szerintetek mi...

Ilyen esetben szerintetek mi a tenedő mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még tegnap előtt tiszta jól éreztem magam majd ki csattantam a bőrömből volt libidóm képzelhetitek hogy milyen mikor három hónap után ember érzi legalább hogy éll tudtam csinálni önkielégítést. azért írom hogy három hónap mert járok pszihiáterhez és kaptam megint egy injekciót trevicta depot az neve de megmondom őszintén teljesen rosszul vagyok tőle mjajndem hogy nem adta be az orvos mert mondtam neki hogy milyen rosszul vagyok tőle stb. Ma megint dekoncentrált vagyok teljesen furán érzem magam megint nincs libidóm de a többiről nem is beszéllek inkább és a legnagyobb prolbéma hogy alá is írtam a papírokat ráadásul még el is híztam. Szerintetek mit csináljak azért írom mert mikor először elmentem hozzá nem fogadtam el az injekciót erre ő azt mondta anyámnak hogy ha hagresszív lennék akkor rendőrt kell hívni szerintetek milyen orvos az ilyen ??? 28 leszek soha életben nem csókolóztam nővel se szexuális kapcsolatom nem volt. Szerintetek hogyan tovább az életemmel ?? a Poklok poklát megjártam higgyétek el legnagyobb ellenségemnek se kívánom olyan dolgokat áttéltem legnagyobbb ellenségemnek se . Mit csináljak ???
2020. ápr. 29. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Sportolnod kellene. Keményen. Jót tenne.
2020. ápr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát a laánchíd az messze van de mi van ha van utánna valami ?? sportolni hisz nincs erőm semmihez se mit csináljak ??? a hülye fejemmel csak ültem ott mint a ökör pedig majndem hogy nem adta be olyan fájdalmaim voltak hogy az lehetlen most három honapig s megint szarul leszek??
2020. ápr. 29. 12:48
 3/8 anonim válasza:

Szia! Nekem XXY szindrómám van, emiatt a farkam "mikropénisz" maradt orvosilag elismerve. A hormon injekciók ellenére is alkalmatlan vagyok "a hüvelybe történő behatolásra és az aktus fenntartására", magyarul mondva nem áll fel ami a farkam helyén van. Nemhogy nem volt sosem szex az életemben 30 éves koromra, hanem még az önkielégítést sem tudom megtapasztalni, pedig kíváncsi lennék milyen érzés. Szóval örülj neki, hogy ennyivel jobb helyzetben vagy nálam. Mindezek ellenére teljes életet igyekszem élni, dolgozni, beilleszkedni a társadalomba, barátkozni lányokkal (nem testi szinten). Tedd te is ezt, ahelyett hogy itt siránkozol!

28/F

2020. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na azt már nem nekm volt önkielégítés a helyembe szépen fizessen orvos nekem és többi injekcióra nem megyek el hát kiből csinálnak hülyét fizessen vagy feladonm a rendőrségre ha rosszabul leszek már gondolkoztam rajta
2020. ápr. 29. 12:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen ám de az betegésg ami neked van az se lehet rosz elhsizem de nekm meg kín keserves szenedés a letargia stb és mondhatnám ami isten ellenes dolog kínozni egy embert felfogod mit jelnet az??? neked betegség miatt van de nekm
2020. ápr. 29. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Menj vissza a pszichiÁTERhez és ne hanyagold el a kezelést!!! Ha negatív hatásai vannak egy készítménynek akkor mond el a kezelőorvosnak és kérd meg hogy másikat alkalmazzon (mondjuk a tüneteid alapján ezt magától kellett volna felvetnie).

Itt sajnos más megoldás nincs. Megfelelő készítménnyel, helyesen alkalmazva egy elfogadható életminőséget ki lehet alakítani, de ha elhanyagolod a kezelést akkor hidd el csak sokkal rosszabb lesz!!!

2020. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
életminéoség javítása az lenne ha növekedési hormont kapnák azzal lehetne javítani élteminőségen vagy tesztoszetonnal de hát milyen orvos az olyan aki azt modnja ha agresszív lenne rendőrt kel hívni megmondtam neki a tuti az orvostudomány feladta hogy tönkretegye az egészéget
2020. ápr. 29. 13:42
 8/8 A kérdező kommentje:
piha milyen máshogy jön ki így az egész "feladta" helyedt" faladata" azt akartam írni !!! Piha érdeks már ki tudja lehet hogy feladta eddig az volt a céljuk de még isten is azt akarta hogy azt írjam le tehát lehet hogy tényleg
2020. ápr. 29. 13:49




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!