Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A maszkviseléssel akkor...

A maszkviseléssel akkor pontosan mi is a helyzet? Eddig tudomásom szerint vidéken nem volt kötelező. Most az lesz? Mikortól pontosan? Akkor ez most lazítás vagy szigorítás?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Felkeresed az adott település honlapját, és megnézed, milyen előírások vannak.
2020. ápr. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Hétfőtől lép életbe. Kinek mi a szigorítás, enyhítés. Én örülök, hogy végre kinyitnak az üzletek, még akkor is, ha nem megyek, mert feleslegesen vannak zárva, vírus vidéken nincs, csak áll a gazdaság. Maszk meg mondjuk tök felesleges, pláne úgy, ahogy az emberek nagy része horjda, percenként leveszi, igazgatja stb.de ha kötelező, akkor hordjuk
2020. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A konkrét részletek ismerete nélkül ez eléggé vegyes.

Lakhelyemen eddig nem volt kötelező maszkhasználat. Most úgy néz ki lesz. (boltok, tömegközlekedés)

A virágboltok már pénteken kinyithatnak. A maszk szigorítás, a többi meg lazítás.

2020. ápr. 30. 09:25
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi a vegyes? a viragboltokon kívül minden hétfőtől érvényes, mivel vasárnap van anyák napja. Elég egyértelműen le van írva..Hogy neked ez enyhítés, akkor az. Valaki a maszk miatt szigorításnak érzi .Ezen felesleges vitatkozni
2020. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#1: Felkerestem. Szerinted friss? 50 fertőzöttet és 1 elhunytat mutat országosan.
2020. ápr. 30. 09:32
 6/12 A kérdező kommentje:

#4: Nem az volt a kérdés, mikor van Anyák napja! :)

Szigorítás, mert eddig nem volt kötelező a maszkhasználat.

Ezen kívül a többi lazítás. Ettől vegyes. A virágboltok pénteken kinyithatnak, a többi értelmezésem szerint csak hétfőn lép életbe. Ez is VEGYES!

2020. ápr. 30. 09:39
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Atyaég, akkor ne akard megérteni, nekem mindegy
2020. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Neked felfoghatatlan a vegyes fogalma.
2020. ápr. 30. 09:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát hogyne :D
2020. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63% Szerintem te inkább ne próbálj meg okoskodni a járvánnyal kapcsolatban...mérhetetlenül ostoba vagy.
2020. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!