Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Speedtől tényleg lehet halucin...

Speedtől tényleg lehet halucinalni?

Figyelt kérdés
Nem áll szandekomba kiprobalni csak kivancsi vagyok mert mindenki mást mond

2020. máj. 4. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor, ha sokáig fennmarad valaki, nagyon függő, vagy eleve pszichózisra hajlamos.


Túladagolásnál is lehetséges. De az alvásmegvonástól alapban hallucinálnál, ettől csak könnyű ébrenmaradni addig

2020. máj. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a gyors választ :)
2020. máj. 4. 01:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#1 nagyon jól leírta hogy hogyan lehet a speedtől haluzni, én csak azt hozzátenném hogy ezek a hallucinációk leginkább a paranoid skizofréniára hajaznak, nem valami LSD-féle hippis "minden színes eggyé válok az univerzummal" dologra. Ez kb. annyit jelent hogy egyáltalán nem kellemes érzés és nem ajánlott ezt keresni benne.


Ja meg persze ha tolsz mellé füvet (vagy neadjisten egy tényleges hallucinogént) akkor még jobban megnő az esélye. Ezeket nagyon nem kéne speed-del együtt használni.

2020. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Speedtől mindent pont ugy látsz mint jozanon ?
2020. máj. 4. 09:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb. igen, de magasabb adagoknál világosabban (pupillatágulás ugye), meg talán kicsit élesebben de nem annyira mint nikotinnál. Függ a figyelemtől is, mivel alacsony-közepes dózistól jobban figyelsz, magastól pedig nagyon szétszórt leszel.


Ez persze részben szubjektív.


Ha ébrenmaradsz vagy sokat tolsz (de még nem pszichózis szint), akkor egy picit elkezdenek "lüktetni" a tárgyak. De ez szintén lehet csak alvásmegvonás következménye is.


A használat csak úgy fenntartható, ha nem magasak az adagok és nem marad ébren az ember 24 óránál tovább! Lehetőleg rendes időpontban kell lefeküdni, tehát pl. ne délután nyomd ha jót akarsz

2020. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos valaszokat mentek a zöld kezek :)
2020. máj. 4. 11:25
 7/11 A kérdező kommentje:
Sok havertol azt hallotam hogy vannak töle flessek mint a fűtől (ezt se probaltam)
2020. máj. 4. 11:28
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Na akkor tegyünk egy picit tiszta vizet a pohárba.

Ha pl 2-3 csíkot eltolsz attól nem lesz halud az fix! Sőt a túladagolásánál se ezek jelentkeznek, hanem nyugtalanság, hőemelkedés/láz, száraz száj (mint pl fűnél).

A speed, másnéven amfetamin kis mennyiségbe pörget a fáradtságot kiüti belőled és nem tudsz aludni. Nagy mennyisègben ez is le tud tenni padlóra.

Speed főként olyan emberek életében jelenik meg akik éjjel is és nappal is dolgoznak. (Pl: hétfő reggel elmegy melóba ahol du 6 kor végez. Onnan elmegy még éjszakàzni és reggel vissza az első melóba.) Szórakozóhelyeken kevésbé jelenik meg, ott hajlamosabb a másik “tesója” az ecstasy megjelenése. Tudom részben válaszoltam meg a kérdésed de azért itt hagyom a többit is ;)

Ui.: HA ki is próbálja valaki nagyon vigyázzon vele! Alattomos szer ez is!!!

2020. máj. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A halu akkor lesz, ha nem alszol. A kialvatlanság.. nem a drog hatására, mint pl. Az LSD.
2021. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és még a halu. A halucinacio érdekes dolog. A közvélemény szerint képi dolog. De Nagyon nem. Az LSD, és egyéb halucinogén anya minden érzék szervet becsap. Látsz, hallani velsz, tapintható lesz az alternatív valóság. A speed, és a kokó.. az más konkrétan téveszméid lesznek. Az igaz. Az is egyfajta halucinácio. Csak nem a szó szoros értelmében. Köznyelv szerint. De az. Szóval huzamosabb használat után, üldözési mánia stb..
2021. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!