Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak olyan gyógyszerek,...

Vannak olyan gyógyszerek, amelyek vénynélüliek, de magas dózisban halált okozhatnak?

Figyelt kérdés
Nincsenek hajlamaim, csak érdeklődök. Ugyanis, olvastam valahol, hogy otthon is tartunk olyan ( tipikusan fájdalom-és lázcsillapító) készítményeket, amelyekből, ha valaki nagyon sokat vesz be, akkor akár saját halálát is okozhatja? Melyek ezek? Nyilván ezekből nagyon sokat kellene bevenni, hogy halálos kimenetelt okozzanak.

2020. máj. 4. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatni bármelyik!!! Gondolj csak az alkoholra! Tudsz annyit inni, hogy belehalj!
2020. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennél kicsit konkrétabbra számítottam.
2020. máj. 4. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Még a közönséges konyhasó is halált okoz magas dózisban, nemhogy a gyógyszer.
2020. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Biztosan vannak, nem akarok tippekedni adni.

Viszont ezek a készítmények inkább tönkrevágják a májad, veséd "instantba", mint hogy megöljenek. Esetleg kómába is kerülhetsz, amivel szintén nem a halálod idézed elő, hanem további szenvedést.

2020. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok meghalni, csak kíváncsi voltam. XD Ilyenekre gondoltam, hogy Cataflam, Algopyrin, Advil, Algoflex stb...
2020. máj. 4. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!