Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha bemegyek...

Szerintetek baj ha bemegyek még holnap az angol érettségire?

Figyelt kérdés

Kedden a matek érettségi előtt reggel vettem észre, hogy lázas vagyok de gyors bevettem egy csillapítót és elmentem. Törin is voltam de folyamatosan fáj a fejem meg lázas vagyok, de előtte 1 gyógyszerrel gyors megoldom és akkor kibírom azt a pár órát.

Hétfőn még semmi bajom sem volt.


Honlap angol, aztán már csak 18.-án lesz informatika de addigra csak kiheverem nem?


2020. máj. 6. 15:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Menjél csak, pusztuljon a férgese!
2020. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

*Holnap

Első nem teljesen értem, hogy mit akarsz ezzel mondani..

2020. máj. 6. 15:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nem bkv-val közlekedsz. Nálatok nincs lázmérés? A helyedben nem a GyK közösségét, hanem az osztályfőnököt kérdeztem volna meg, lehet megoldható lenne, hogy még jobban elkülönítsenek a többitől.
2020. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem akarom az iskolában tudtára adni senkinek, mert akkor lehet nem tudnám befejezni az érettségit.


Egyébként gyalog megyek be.

2020. máj. 6. 16:04
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Először is tisztázni kéne, hogy mitől vagy lázas. Koronavírus idején nem célravezető csak bekapni egy lázcsillapítót és ennyi, mert ha jól értem, te már harmadik napja vagy lázas. Hívd fel a háziorvost, tisztázd vele a témát, zárd ki ezt a súlyos betegséget és utána menj vizsgázi.
2020. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Most már nem mindegy? :D Nyugodtan menjél.
2020. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egy háziorvos hogyan tudja megmondani telefonon keresztül, hogy vírusos vagyok? Megnézni meg már úgysem tud, hisz holnap vizsga.


#6 Amúgy igazad van, ez az 1 nap már nem számít igazából.

2020. máj. 6. 16:10
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Még sok évvel ezelőtt, amikor még ritkák voltak az önműködően záródó vonatok, egy kb ismerősöm a munka után rohant a vonathoz, hogy még elérje. A vonat elindult az állomásról, de az egyika jtaja még nyitva volt, így az ismerős megcélozta azt, hogy gyorsan felkapaszkodik rá. Elvétette, a vonat alá esett és meghalt. A következő vonat fél óra múlva jött volna.


Megéri baszakodnod amiatt az egy tetves vizsga miatt? Felfogod, hogy ezzel nem csak a saját, de mások életét is veszélyezteted? Nem csak ismeretlenekét, de az iskolatársaidét is. Meg persze a családodét..

Fuckin' járvány van és harmadik napja lázas vagy. Nincs olyan enyhe betegség, ami harmadik napja már reggel lázat okozna. Ráadásul a te teljesítőképességed is romlik a betegség által, azaz esélyes, hogy amit most produkálsz az szarabb lesz, mintha később egészségesen futnál neki..


Legyen már egy csöpp eszed, jószág...

2020. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én megértem utolsó amint mondasz de nem az én ötletem volt, hogy megtartsák az érettségiket, ezzel számolniuk kellett, hogy valaki elkaphatja. Meg persze az sem biztos, hogy én koronás vagyok.


Nekem sok pont nem kell az egyetemre (kb 300) és eddig elég jónak érzem azokat amiket eddig írtam az angollal pedig nincs különösebb problémám szóval simán mennie kell.

2020. máj. 6. 16:34
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
De te nem most kaptad el, hanem 2 hete. És az érettségiket azzal a feltétellel tartják meg, hogy aki beteg, az ne menjen.
2020. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!