Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek kb. még meddig...

Szerintetek kb. még meddig nem találkozhatok a barátaimmal és a párommal?

Figyelt kérdés

Amióta nem kell suliba járni, azóta nem voltam kint a lakásból. Nagymamámmal élek, idős és krónikus beteg is. Azért, hogy megóvjam, nem találkozok sem a barátaimmal, sem a párommal. Most már elég rosszul érzem magam, mivel alapvetően egy társasági ember vagyok. Eddig suli után mindennap találkoztam valakivel, valamelyik barátommal, a párommal, vagy a tesómmal, de most senkivel sem, és Budapesten élek. Már nagyon nem bírom a négy fal között, de félek kimenni még akkor is, ha egy nagyon minimális esély van arra, hogy koronás legyek. Sokszor úgy gondolom, hogy ez az egész csak túl van spilázva, de mégis félek kockáztatni, mégis ha ez így megy tovább, akkor befogok kattani.

Mikor fog lecsendesülni ez a járvány? Mitévő legyek?



2020. máj. 7. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem még maradj otthon a nagyid miatt, amíg bírod. Beszélj telefonon a barátoddal s a többiekkel.
2020. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Soha többé. És szerintem felejtsd is el őket örökre különben megpurcantok vírusban.
2020. máj. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 60 fölött vannak a szüleim és én szoktam kint lenni haverokkal, és semmi nem történt eddig.

Pedig amióta van ez a szar, azóta minden héten voltam kint majdnem minden nap, és nagyon sok ismerősömmel találkoztam, és se nekem se a szüleimnek semmi baja.

Amúgy meg ez az egész egy hatalmas hülyeség, teljes mértékben túl van spirázva.

Meg a halálozási számhoz még azt is be írják, akinek semmi köze nem volt a koronához, de 80%, hogy ez egy hülyeség, és semmi nincsen, csak föl húzzák ezt az egészet.

2020. máj. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Janiikaaaa válasza:
Júniusban már nagy eséllyel lecsendesülhet.
2020. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez a vírus már itt marad. A legjobb megoldás tényleg az lehet, ha megoldod a társalgást online. Párszor találkozhatsz barátokkal, ha nagyon nem bírod, de csak akkor, ha teljesen egészségesek.
2020. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!