Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyer vagy valami mas? Ha a...

Aranyer vagy valami mas? Ha a fenekem (lyukánál/ban) mar olyan ket eve van egy dudor, ami neha be megy, de leg többször kint van akkor az aranyer vagy lehet hogy valami mas?

Figyelt kérdés
Sosem vérzett még. Néha vissza huzodik de többször van az hogy kint van. Lehet gáz vagyok de nem igazan tudom milyen az aranyer sem, az ülés egyebkent nem kellemetlen rajta soha, csak neha erzem hogy van ott valami. Tudni kell hogy mindig tangat hordok mert egyszerűen rühellem a rendes bugyit (tudom sokan elítéltek ezért de nem bírom mikor folyton at vag a nacimon). Lehet hogy attol van?

2020. máj. 7. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez aranyér. Nem tudom mitől van (análoztál esetleg?)
2020. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Egyszer volt csak életembe anális szexem az is másfél eve. Esetleg ilyesmit mivel lehet kezelni?
2020. máj. 7. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, valószínűleg aranyér. Igazából ezt ennyiből nem tudom eldönteni amit leírtál, de ha szerencséd van akkor ez egy külső aranyér, vagyis nem olyan ami belülről jött, hanem kint alakul ki. Nekem is volt ilyen párszor, biztos vagyok benne hogy a sok üléstől. Ami nekem bevált, az a hemorid végbélkenőcs. Amúgy igen, szerintem lehet a tangától, sajnos a tanga nagyon egészségtelen. Viszont lehet, hogy jó lenne ezzel egyszer elmenned orvoshoz. Én is elmentem, amikor legelőször jött ki, innen tudtam hogy nincs nagy baj.
2020. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pista bá
2020. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!