Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet vásárolni egyszerű,...

Hol lehet vásárolni egyszerű, fekete többször használatos szájmaszkot?

Figyelt kérdés
Az utcákon sok emberen látok fekete, többször használatos szájmaszkot, de az interneten nen nagyon találok.

2020. ápr. 28. 23:19
 1/3 anonim válasza:
Nálunk például (én Erdélyi vagyok), a gyógyszertárakban is kezdtek (persze nem mindenhol) árulni többször hazsnálatos szájmaszkokat. De ha van egy kis időd, így a karantén ideje alatt, egyszerűen elkészítheted magadnak is pamut anyagból, vasalással kifertőtleníted és minden használat után, forró szappanos vízzel mosod, majd használat előtt újravasalod. Pinteresten például rengetek szabásminta van, amelyek alapján elindulhatsz. De mostmár nagyon sok online oldalon találhatóak ilyen szájmaszkok, ahonnan rendelni tudsz. Magyarországit sajnos, konkrétat nem tudok mondani.
2020. ápr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy ismerősöm nemrég rendelt nemszövött anyagot a neten, fekete, közepesen vastag, 2 m2 volt belőle 500 Ft (+posta). Persze ez akkor opció, ha tudsz varrni, vagy van valaki rokon, ismerős, aki tud. Ez állítólag mosható is 60 C fokon. Vannak olyan szabásminták, amikhez varrógép sem kell, nagyon egyszerűek, kézzel is meg lehet varrni. Mondjuk ő kivehető bélésnek használja pamut maszkba, de gondolom akár az egész maszkot is lehetne ilyenből készíteni. A neten kész szájmaszk is biztos van, méterárubolt webshopban, talán rövidáruboltéban is.
2020. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális: Én DM-ben vettem magamnak nemrég.
2020. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!