Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor hapcizni akarunk, fényforrásba nézünk?

Figyelt kérdés
És így általában mindig "kijön" mert van hogy megvan az inger, de elmúlik. Tudom hogy az orrüregek megtisztítására van a hapcizás, de hogy kapcsolódik ez a fénybe nézéshez? (fogalmazásért bocsi, de remélem érthető hogy mit akarok kihozni ebből xd)

2020. máj. 8. 02:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor lehet hogy én vagyok a nyomi,de én soha nem néztem még erős fénybe olyankor...
2020. máj. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én sem. Neked ilyen szokásod van, dehogy ezt örök /általános érvényűvé kijelenteni azért nem semmi :D
2020. máj. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért mert a fényforrás ingerli az agy azon területét ami a tüdszentésért felelős.
2020. máj. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ohh én tökre abba voltam, hogy mindenki így csinálja, mert családomban is és néhány ismerősőm közt is így van. Sorry az általánosításért :/
2020. máj. 8. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább fordítva van, pl vannak, akik kimennek a napra és egyből hapci. Viszont ez egyáltalán nem általános!
2020. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!