Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha allergiás lettem a Strepsil...

Ha allergiás lettem a Strepsils-re, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem 100%, hogy allergiás lettem, és rá, de arra gyanakszom. Megfáztam, fájt a torkom, azt szedtem pár napig, de most mintha bedagadt volna a torkom belül, fáj és alig tudok nyelni... Nem szedem tovább, eddig oké, de elmúlik magától vagy tehetek valamit? Vagy menjek inkább rögtön orvoshoz?
2010. júl. 29. 01:48
 1/4 anonim válasza:

Menj orvoshoz. A torokfájásod és gyulladásod lehet a megfázás szövődménye is, ehhez orvos kell.


Allergiás duzzanatokra beválhat a Calcimusc, nekem orvos ajánlotta rovarcsípés és ételallergia miatt, gyorssegélynek, de úgy látom, már vényköteles:


[link]

2010. júl. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem allergia, hanem torokgyulladás. Ha eddig nem múlt el, sőt, rosszabbodott, valószínűleg antibiotikum kell rá.
2010. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! A kalcium tényleg jó az allergiás dolgokra, bár ez pont akkor nem jutott eszembe, mikor kellett volna. Na mindegy...

Ja igen, azt kihagytam, hogy garatgyulladásom van, és szedek antibiotikumot. Előtte megfáztam, akkor fájt a torkom, szedtem a Strepsilst, aztán mikor elment a hangom is, már nem fájt annyira a torkom, de biztos ami biztos, szedtem még a Strepsilst. Mielőtt írtam a kérdést, úgy bedagadt a torkom, hogy megijedtem... (ezért is írtam :) ) Szerencsére reggelre elmúlt, és ugyanúgy nem fáj a torkom, mint előtte, de alig bírtam aludni, nagyon rossz volt...

2010. júl. 30. 03:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnézést a rengeteg szóismétlésért.
2010. júl. 30. 03:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!