Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy még mindig...

Lehetséges, hogy még mindig allergiás vagyok?

Figyelt kérdés
Augusztusban jöttek elő allergiás tünetek rajtam (valószínűleg parlagfű miatt, mert apám is arra volt allergiás évekig) és mostanra minden elmúlt, kivéve az orrdugulást. Ez az egy tünet önmagában gyötör már két hónapja. Ez még az allergia lehet, vagy valami más? 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem vagyok náthás, szóval nem erről van szó. Nem folyik a orrom, meg nem is köhögök. Tényleg semmi más tünetet nem tapasztalok mint az orrdugulást... de attól képtelen vagyok szabadulni.
2011. okt. 17. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Használtál orrsprayt az allergia alatt, mert rá lhet szokni?

Amúgy fűtési szezonnál a porallergiásokat megviselheti a dolog, mert a fűtőtestek lebegtetik port a levegőben, illtve gombaspórák is szaporodnak.

De fül-orr-gégészeten biztos adnak választ a kérdésre.

2011. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy ideig használtam orrspray-t de semmit nem ért, úh felhagytam vele. Por allergiám meg sose volt, bár ez az allergia is csak tavaly kapott el először. Viszont tavaly szeptemberre elmúlt.
2011. okt. 17. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjetek el megint tesztre, de amúgy az orrspraytől is simán lehet, még ha nem is használt. Ismerősöm is mgszenvedett egyszer ezzel.
2011. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, most biztos az lesz először. Elmegyek dokihoz, aztán majd az okosok ott megmondják mi van velem. Csak gondoltam, mással is történt már ilyen.
2011. okt. 18. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!