Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfázhat a térdemben az...

Megfázhat a térdemben az ízület? És ezekkel a panaszokkal jár? Vagy aggódjak, hogy vmi komolyabb bajom van?

Figyelt kérdés
Farmerben voltam egész héten, és hétvégére fáj a térdem. Főleg akkor, ha kinyújtom, vagy ha oldalra mozgatom. Kenem Diclofenac-kal péntek óta, de ha érzek is, akkor minimális javulást.
2008. nov. 23. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Megfázhat és begyullad, de az már elég komoly.

Lehet porcleválás, porckopás, izületi folyadékhiány, ez mind orvosi dolog.

Ha el is múlik, a diclofenac, flector..stb csak helyileg ható dolog, később lehetroszabb is, nevárd meg, menj orvoshoz.

2008. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezek gyógyíthatóak? Nem hiszem hogy porc leválás, mert ha jól tudom, ahhoz mozogni is kellene, én max kondiba járok, de arra se volt időm már két hete. Viszont a farmer alján egész héten befújt a szél.
2008. nov. 23. 18:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah, és 19 vagyok, ha ez segít vkinek vmit.
2008. nov. 23. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok .

A porcleválás nem mozgásfüggő, ha megkopik az izület,bármilyen apró mozdulatra leválhat egydarabka, a korod pedig ilyenkor nem számít. Anyunak 4 évekellett műteni, a barátnőm pedig 14 évesen került a bicska alá.

Minden bizonnyal porckörüli dolog lehet, illetve még egyet el tudok képzelni, hogy esetleg a térdszalag megrándult, ahhozis elé csak rosszul lépni, nem kell sok mozgás.

Ezt egy röntgen kiderítheti.

2008. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!