Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van rá valamilyen gyógyszer,...

Van rá valamilyen gyógyszer, vagy krém? Vagy inkább menjek el csontkovácshoz? Az orvostudománynak mely része foglalkozik ezzel a problémával? -bővebben lent-

Figyelt kérdés

Recsegnek, ropognak az ízületeim, de még az állkapcsom is (csak bal oldalt). 20 éves vagyok és nem akarok már 40 évesen bottal járni, kissé túlsúlyos vagyok (187 cm magas/95 kg). Lehet, hogy ez a karatének tudható be, de már előtte is gyakran ropogtak az ízületeim, azóta meg még inkább.

Apropó: a levált porcdarab (pl. könyökből) csak műtét útján távolítható el, vagy idővel lebomlik, esetleg összeforr a többi porccal?


2010. júl. 29. 12:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni, hogy van, amikor frankón hallom, hogy a vállam nyikorog. ez normális?
2010. júl. 29. 12:55
 2/4 anonim ***** válasza:
A porcleválás csakis műtét! Rosszul forr oda és működésképtelen lesz az izület!
2010. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kevés folyadék?
2010. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy kevés folyadék? Kevés az ízületi nedv?
2010. júl. 30. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!