Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok reggel óta ideges?

Miért vagyok reggel óta ideges?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a legkisebb apró dologtól is képes vagyok felrobbanni, kiabálnék mindenkivel. Melegem van, fázom, csapkodhatnékom van, minden felbosszant. Mit lehet ez ellen tenni? Van valami technika? A jeges vizes zuhany nem segít, néha arra gondolok valami kényszerzubbonyt kéne beszereznem. Ötlet?
2020. máj. 14. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Milyen nemű vagy? Velem is ilyen volt, és elmentem orvoshoz, pajzsmirigy prolémám van. Ha továbbra is fennáll, menj el egy orvoshoz.
2020. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Arra gondoltam, hogy lassan meg fog jönni, és azért lehetek feszült, de előtte mindig szokott fájni a hasam és nem is mostanra várom, még egy bő hét múlva kéne hogy legyenek ilyen dühkitöréseim 😂
2020. máj. 14. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!