Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 600 mg Tramadol Actavistól...

600 mg Tramadol Actavistól milyen bajom lehet?

Figyelt kérdés

Először 200at vettem be, majd rá 2 órára megint 200at és a harmadik adagot is 2 órával később. Eufóriát éreztem és zsibbadtam, ilyen "beállt" érzés volt. Az érdekelne, hogy lehet ez veszélyes így? Ha igen, milyen veszélyek fenyegetnek? Leállhat a légzésem? Az utolsó adag bevétele 4 órája volt.

Tudom, hogy butaságot csináltam, nem erre lennék kíváncsi.



2020. máj. 16. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy opioid típusú fájdalomcsillapító. A túladagolása valóban okozhat súlyos problémákat.

600mg nagyon nagy adag.


Amit én javaslok:

Mentők --> toxikológia

2020. máj. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon félre írtam, mert kiderult, hogy csak 50mg-os volt a tabletta, így 300 mg-ot vettem be összesen. Az is magas adag? Azt olvastam 8 tablettát lehet bevenni maximum egy nap.

2020. máj. 16. 07:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Az is komoly adag. De talán nem kell mentő ha nem iszol rá, meg ha nem vettél be mást.


Miért vetted be és honnan van?

Valóban bajod van csak figyelmetlen voltál az adagolással vagy junkie vagy?

2020. máj. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vettem be mást és isten ments, hogy ráigyak. Csak érdekelt a hatása komolyabb adagban. Alapjáraton is szedtem néha migrénes fejfájásra.
2020. máj. 16. 08:07
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Továbbra is kérdem orvos írta?
2020. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szervezet függő a dolog én 200 mg OS tablettabol vettem be 2x4 db egyszerre, elszalltam de semmi mellék hatás nem volt
2021. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!