Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj hátul az oldalam,...

Miért fáj hátul az oldalam, ha köhögök? Kb.4 napja hurutos köhögésem van, torokfájással kezdődött.

Figyelt kérdés

Tegnap a hasizmomnak már "izomláza" volt a sok köhögéstől, az most elmúlt, jött ez. Ez is hasonló dolog lehet vagy gond van?

Nem szívesen mennék most orvoshoz...


2010. júl. 29. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobban tennéd, én tüdőgyuszit gondolok. Azt meg ne akard lábon kihordani!!!
2010. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam két hónapja. Mindenki azt mondta, hogy tüdőgyulladás lesz ez, aztán elmentem a dokihoz, aki megvizsgált és azt mondta, hogy a hűléstől/köhögéstől fáj. Szóval nem minden esetben tüdőgyulladás, de mi sajnos nem tudjuk eldönteni, hogy most az-e vagy sem, szóval irány a doki!
2010. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 cheesysnail ***** válasza:
100%
koma ez úgy hangzik mint a bronchitises tüdőgyuszi. Menj orvoshoz mielőtt megfulladsz egy éjjel.
2010. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És a háziorvos ezt meg tudja állapítani?
2010. júl. 29. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg, azt tanulta és annyira nem is nagy a választék. Elhúzódó megfázás jellegű betegségre antibiotikumot adnak, ha nem mész orvoshoz, valóban tüdőgyulladás lehet belőle. Amellett, hogy nagyon kimerítő ez a fájdalmas köhögés. Ez légcsőhurutnak tűnik.
2010. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicsit be vagyok rekedve, lázam nincs.
2010. júl. 29. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Most egyébként van valami ilyen járvány. Én is ebben szenvedek lázzal, kaptam antibiotikumot, és még számos ember, akinek panaszkodtam, ugyanebben a cipőben jár.
2010. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hörgőgyulladás. De elküldött röntgenre is, az negatív lett.

De már nagyon gáz, ahogy fáj a hátam. Antibiotikumot kell szednem.

2010. aug. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!