Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meghúzódott? Vagy a rossz...

Meghúzódott? Vagy a rossz testtartás miatt van?

Figyelt kérdés

Bal oldalamon diszkomfortérzés... Egy ideje, kb. azóta, ahogy elkezdtem újból körmözni. Előtte is volt már, hogy beleszúrt a bal oldalam által, de az most nincs. De az valszeg a rossz testtartástól.


A bal kezem munka közben általában a levegőben tartom, ami nem annyira helyes, mert támasztani kellene. Mostanában észre vettem, hogy néha ha úgy mozdulok, fáj a bal mellem mellett oldalt. Meg egyébként is olyan fura érzés, nem tudom begyulladt, vagy mi a helyzet. Ma viszont ahogy felemeltem a bal kezemet, éreztem, hogy fáj (szintén ott a mellemnél) oldalt. Akkor egy pontban érzem. Lehetséges a rossz testtartás miatt van...?! Az orvost ezzel nem akarom megkeresni mert valószínűleg kiröhög és elküld. Én meg sajnos sokkal hamarabb megyek orvoshoz dolgokkal, mint mások. Szerintetek? Semmi egyéb tünetet nem észlelek magamon, max a gyomorideg, hogy mi lehet ez... Meg a diszkomfortérzés, hogy ott valami nem okés..

Nyilván diagnózist nem tudtok felállítani... :D nem is azt várom. Csak véleményeket, hátha tud valaki segíteni.



2020. máj. 18. 11:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!