Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok 70 nap után...

Mit gondoltok 70 nap után tényleg eltűnik magától a koronavírus?

Figyelt kérdés
Ilyesmit olvastam még áprikis környékén. Most azt hiszem 60.nap körül járhatunk hiszen március 4.én volt az első két iráni aki itt volt budapesten.
2020. máj. 18. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Igen, még idén vége lesz a járványnak és szeptembertől lehet iskolába menni
Nem, nem lehet menni sehova, hiszen a politikában valami hazudságot úgyis kitalálnak, amiatt mi magyarok befosun
Nem
Vakcina talán idén meglesz
17 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
Ugya ez megvan hogy nem ők voltak az első fertőzöttek? Soten tanulnak, itt élnek. Simán elbírom képzelni hogy gyakon kapták el a klinikákon. (Egy eüs)
2020. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%

" eltűnik magától a koronavírus?"

hova tűnne? a koronavírus nem egy bűvész. szerintem velünk marad még évekig. Van most is pár ezer ember, aki tünetmentesen hordozza. Az átadja pár ezer másik embernek, akik közül megint lesz sok tünetmentes hordozó, és így tovább. Egy ilyen járványnak csak egy oltási kampány vethet véget.

2020. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!